تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - سیمئونه: میلان تیم خطرناکی است/ نباید به آنها فضا بدهیم
مسی
Download Toolbar
سرمربی اتلتیکومادرید پیش از دیدار امشب در لیگ قهرمانان اروپا بازیکنان تیم میلان را خطرناک توصیف کرد.

 

دیگو سیمئونه در نشست خبری پیش از دیدار امشب تیمش مقابل میلان اعلام کرد که انتظار دارد میلان در بهترین شرایطش برای حضور در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باشد.

وی در این باره اظهار داشت: میلان باشگاه بسیار قدرتمندی است. آنها تجربه حضور در این مسابقات را دارند و بازیکنانی با استعداد فراوان دارند.

بدون در نظر گرفتن نتیجه دور رفت، میلان تیمی خطرناک در بازی‌های حساس است. باید ببینم بازیکنان پس از دیدار مقابل سلتاویگو چگونه ریکاوری می‌کنند و پس از تمرین تصمیم می‌گیرم که کدام بازیکنان در ترکیب اصلی قرار بگیرند. دیگو کاستا، گودین و آردا به تیم برمی‌گردند و تغییرات بیشتری هم ممکن است در تیم رخ دهد.

وی ادامه داد: انتظار دارم میلان در بهترین شرایطش باشد. مسابقه سختی داریم زیرا آنها توانایی‌های زیادی دارند و بازیکنان بزرگ این تیم بدون توجه به شرایط فعلی خودشان را نشان خواهند داد. بالوتلی بازیکنی است که می‌تواند نتیجه بازی را تغییر دهد اما میلان او را قوی‌تر کرده‌ است. کانال‌های آن‌ها برای رساندن توپ به او خیلی خطرناک است. اگر به هریک از بازیکنان میلان فضا بدهید خطرناک می‌شوند و تلاش می‌کنیم این فضا را از آنها دریغ کنیم.

سرمربی اتلتیکو مادرید خاطرنشان کرد: به خاطر نتیجه دور رفت برتری کمی نسبت به میلان داریم و آنها برای گلزنی به این مسابقه می‌آیند. باید بازی را کنترل کنیم. نتیجه به عملکرد ما در خط میانی بستگی دارد. بازی باز برای میلان مناسب‌تر است. باید بیشترین استفاده را از فضاها بکنیم. ویژگی بازیکنان میلان آنها را به یک تیم هجومی تبدیل کرده است.
طبقه بندی: اخبار تیم های دیگر، 
برچسب ها: سیمئونه: میلان تیم خطرناکی است/ نباید به آنها فضا بدهیم،  

  • لیونل مسی