تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - ژاوی: دشمنی مورینیو با ما سابقه طولانی دارد
مسی
Download Toolbar
تاریخ : سه شنبه 20 اسفند 1392 | 09:45 | نویسنده : حسین لک
هافبک بارسلونا معتقد است که دوران طلایی این تیم تمام نشده است. او می گوید دشمنی مورینیو با آنها سابقه ای طولانی دارد.

بارسلونا در هفته‌ بیست و هفتم رقابت‌های لیگا با یک گل برابر وایادولید تن به شکست داد تا اختلاف این تیم با رئال مادرید صدرنشین به چهار امتیاز افزایش یابد و آبی اناری‌ها با سرمربی آرژانتینی خود در آستانه از دست دادن جام قهرمانی در این فصل لیگا قرار گیرد.

باخت غیر منتظره آبی اناری‌ها برابر وایادولید باعث شد تا بسیاری از شرایط بد این تیم بنویسند و از پایان دوران طلایی آبی اناری‌ها سخن به میان آورند.

ژاوی هرناندس، هافبک بارسلونا در گفت و گویی که با روزنامه‌ "دیلی میل" انگلیس داشت درباره شرایط باشگاه و خود سخن گفت. او معتقد است که بارسلونا افت نکرده است و این تیم می‌تواند هم چنان با بازیکنان با استعدادی که در اختیار دارد به درخشش خود ادامه دهد.

او گفت: بدون شک بارسلونا تمام نشده است. ما نسل خوبی از بازیکنان همچون لیونل مسی، فابرگاس و دنی آلوس را در اختیار داریم که سن آنها بین 26 تا 29 سال است. این بازیکنان می‌توانند در کنار دیگر ستاره‌های جوانی که در اختیار داریم کمک زیادی به ما کنند. بارسلونا هم‌چنان می‌تواند به درخشش خود ادامه دهد.

هافبک آبی اناری‌ها از دوران طلایی این تیم با گوآردیولا سخن گفت. "دوران گوآردیولا بهترین دوران تاریخ باشگاه بارسلونا بود. نباید آن دوران را با شرایط کنونی تیم مقایسه کرد. تاتا مارتینو تازه به تیم ما آمده است. او افکار متفاوتی دارد و می‌خواهد تیم را با چنین افکاری سازگار کند. در اینجا هر چیزی وجود دارد. من بارسلونا را از ته دل دوست دارم. می‌خواهم با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کنم. این چیزی است که قلبم به من می‌گوید. "

ژاوی درباره این سوال که آیا بعد از پایان دوران بازیگری‌اش به مربیگری روی می‌آورد یا نه؟ گفت: چه بسا به مربیگری روی آورم. چرا که من دوست دارم بعد از دوران بازیگری‌ام هم‌چنان با فوتبال در ارتباط باشم. اما در شرایط کنونی فقط می‌خواهم فوتبال بازی کنم.

در زمانی که ژوزه مورینیو ، سرمربی کنونی چلسی هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت، بارها با بازیکنان بارسلونا وارد جنگ لفظی شد. حتی این سرمربی پرتغالی با وجود این که از رقابت‌های لیگا دور شده است، اما گاهی اوقات به انتقاد از بارسلونا و سبک بازی این تیم می‌پردازد. ژاوی درباره ژوزه مورینیو گفت: مورینیو سبک بازی بارسلونا را دوست ندارد. او مدت‌هاست که با ما اختلاف دارد و این مساله‌ای تازه نیست.
طبقه بندی: بازیکنان بارسلونا،  اخبار بازیکنان بارسلونا، 
برچسب ها: ژاوی: دشمنی مورینیو با ما سابقه طولانی دارد،  

  • لیونل مسی