تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - من و مسی به فینال برزیل- آرژانتین فکر می‌کنیم.
مسی
Download Toolbar
تاریخ : سه شنبه 20 اسفند 1392 | 08:11 | نویسنده : حسین لک
در این گفت‌وگو، صحبت از فینال جام کنفدراسیون‌های سال گذشته هم به میان آمد

در این رقابت‌ها برزیل در فینال اسپانیا، مدافع قهرمانی جهان را شکست داد و به جام رسید. این احتمال وجود دارد که اسپانیا و برزیل در یک هشتم نهایی جام‌جهانی‌ به هم بخورند اما نیمار فکر نمی‌کند که قرمزها برای گرفتن انتقام آن باخت به زمین بیایند:

«فکر نمی‌کنم آنها به فکر انتقام گرفتن باشند. همه تیم‌هایی که به برزیل می‌آیند هدفشان بردن است و این تورنمنت به شدت فشرده خواهد بود.» از ستاره بارسا در مورد لوئیز فیلیپه اسکولاری و تغییراتی که با آمدنش در تیم به وجود آورده هم سؤال شد:

«نمی‌دانم تیم تغییر کرده یا نه. به نظر من تیم ما توانسته هویت خودش را بسازد. ما برای آماده شدن و آشنایی با هم به زمان نیاز داشتیم. در جام کنفدراسیون‌ها این اتفاق افتاده بود و دیدیم که چه نتیجه خوبی هم داد... اسکولاری یک آدم معمولی و بی‌ادعاست. خودش را یکی از ما می‌داند. او در عین حال که آدم شوخی است، به موقعش خیلی هم سختگیر می‌شود. آدم سختکوشی است و می‌خواهد همیشه برنده باشد....» مهاجم جوان بارسلونا همیشه یکی از ستایشگران لیونل مسی بوده اما وقتی پای جام‌جهانی‌ در میان باشد، هم‌تیمی آرژانتینی‌‌اش رقیب سرسخت اوست: «ما حتی با هم در مورد فینال احتمالی بین برزیل و آرژانتین حرف زده‌ایم، فینالی که البته برزیل در آن برنده می‌شود. من همیشه یکی از طرفداران لئو بوده‌ام و حالا که از نزدیک می‌شناسمش، بیشتر دوستش دارم.» در آخرین سؤال این گفت‌وگو از ستاره برزیلی خواسته شد جای خالی یک جمله را پر کند. جمله این بود «در 2014، نیمار... ؟» او چند لحظه فکر کرد و در حالی که می‌خندید گفت: «قهرمان جام‌جهانی!»
طبقه بندی: اخبار مسی، 
برچسب ها: من و مسی به فینال برزیل- آرژانتین فکر می‌کنیم.،  

  • لیونل مسی