تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - الکسیس: مردم طوری رفتار می کنند که انگار کسی از ما فوت کرده است
مسی
Download Toolbar
الکسیس سانچز ستاره شیلیایی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی انتقادات شدید رسانه ها و مردم از تیمش را پس از شکست برابر وایادولید غیر منصفانه خواند. به گزارش AS، پس از پایان تمرین امروز تیم فوتبال بارسلونا الکسیس سانچز ستاره شیلیایی این تیم که تا بدین جای فصل عملکرد خیره کننده ای را از خود به جای گذاشته است. در صحبت هایی اذعان کرد که یارانش در بارسا هنوز شانس قهرمانی در رقابت های لالیگا را دارا هستند.

واکنش هواداران به شکست برابر وایادولید: آن دیدار تنها یک مسابقه بود. ما نیاز داریم که در بازی های آتی خود ورق را برگردانیم اما در عین حال آرامش خود را نیز باید حفظ کنیم. می دانم که اینجا بارسلونا است و در بارسا باید در تمامی مسابقات به پیروزی برسید اما واکنش برخی از مردم به نحوی بود که انگار کسی از ما فوت کرده و از دنیا رقته است. در فوتبال همه چیز ممکن است و همانطور که دیدید رئال الان در حالی صدر نشین است که در هفته های گذشته 9 امتیاز از صدر عقب بود و مردم می گفتند که قهرمانی ما مسجل است. اما حالا همه چیز بر عکس شده و می گویند که کار ما تمام است و رئال قهرمان شده است!

کمبود انگیزه و جدیت در تمرینات :در کنار بازیکنانی زندگی می کنم که هر روز نسبت به گذشته جاه طلب تر هستند. واقعا نمی دانم که در سر برخی اشخاص چه می گذرد که چنین چیزهایی را آن هم تنها پس از یک شکست در رسانه ها اعلام می کنند.

پیروزی در سانتیگو برنابئو :واضح است که ما برای پیروزی به آن جا خواهیم رفت. اختلاف ما با رئال تنها 4 امتیاز است و مردم مدام می گویند که ما لیگ را از دست داده ایم اما از نظر من واقعا این طور نیست.

آرتورو ویدال :او انسان فوق العاده ای است که تمام تلاش خود را در زمین می کند. آرتورو پاسور خوبی هم هست و فکر می کنم که هر تیمی در جهان از به خدمت گرفتن او خوشحال خواهد شد. برای من اتفاق فوق العاده ای خواهد بود که با او در یک تیم به میدان بروم.

گفتنی است یاران سانچز در بارسلونا چهار شنبه شب باید در بازی برگشت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف شاگردان مانوئل پیگرینی در تیم فوتبال منچسترسیتی بروند.
طبقه بندی: بازیکنان بارسلونا،  اخبار بازیکنان بارسلونا، 
برچسب ها: الکسیس: مردم طوری رفتار می کنند که انگار کسی از ما فوت کرده است،  

  • لیونل مسی