تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - بودجه هنگفت بارسلونا برای خرید بازیکنان جدید
مسی
Download Toolbar
تاریخ : دوشنبه 19 اسفند 1392 | 18:48 | نویسنده : حسین لک

نایب رئیس ومدیر مالی باشگاه بارسلونااعلام کردند فصل آینده بودجه هنگفتی دراختیارسرمربی این تیم برای خرید بازیکنان جدید قرارخواهدگرفت.

افت اخیر بارسلونا از جمله شکست شنبه شب این تیم در خانه وایادولید، نیاز این تیم به تقویت ترکیب خود به ویژه در خط دفاعی را بیش از پیش نمایان کرده است.

علاوه بر این ویکتور والدس و کارلس پویول سنگربان و مدافع کاتالان‌‌ها در پایان فصل از نیوکمپ خواهند رفت که این موضوع اهمیت اضافه شدن مهره‌های جدید به جمع آبی و اناری‌‌ها را افزایش می‌دهد.

خاویر فائوس، نایب رئیس باشگاه بارسلونا در این خصوص به نشریه ال موندو دپورتیووی اسپانیا گفت: در تابستان آینده بودجه هنگفتی را به خرید بازیکنان جدید در بازار و نقل و انتقالات اختصاص خواهیم داد.

برای خرید بازیکنان جدید آماده‌ایم و در آینده باز هم آماده انجام این کار خواهیم بود. اولویت بارسلونا مثل همیشه، حفظ برتری فنی‌اش است و وضعیت مالی ما مانعی برای انجام این کار نخواهد بود.

بنابر گزارش تسنیم، طبق آخرین گزارش‌ها بارسلونا از چندی پیش خریدهای خود را با عقد پیش قراداد با مارک آندره تر اشتیگن، دروازه‌بان آلمانی بورسیا مونشن‌گلادباخ آغاز کرده و در پایان فصل جاری با او قراردادی 12 میلیون یورویی خواهد بست.


برچسب ها: بودجه هنگفت بارسلونا برای خرید بازیکنان جدید،  

  • لیونل مسی