تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - بارسلونا مسی را می فروشد !؟
مسی
Download Toolbar
تاریخ : سه شنبه 20 اسفند 1392 | 19:28 | نویسنده : حسین لک
لیونل مسی بارسلونا تیمی که ازابتدای دوران حرفه ایش درآن بازی کرده راترک میکند؟

ساده ترین پاسخی که می توان به این سوال داد این است که احتمال آن بسیار ضعیف است، حداقل در آینده ای کوتاه مدت. با این حال طبق گزارشی که روزنامه « ال اکونومیستا » اسپانیا نوشته برخی از مدیران بارسلونا در اندیشه این مورد هستند

تا در را برای خروج مسی از بارسلونا باز کنند. به عقیده این افراد مسی این اواخر تمرکزش را از دست داده است و حتی در شکست های بایرن مونیخ در لالیگا هم بی تاثیر نبوده است.

این شایعه در شرایطی سر زبان ها می چرخد که بارسایی ها برای تمدید قرارداد مسی هم به مشکل برخورده اند؛ موردی که قرار بود دو ماه پیش نهایی شود ولی هنوز کش و قوس های فراوانی دارد و به نظر می رسد مسی برای افزایش دستمزدش در بارسا با مشکل جدی ای مواجه شده است.

حق فسخ قرارداد 250 میلیون یورویی

مسی اگرچه در این فصل در پاره ای از اوقات مصدوم بوده ولی سعی کرده تا آنجا که می تواند فرم ایده آلش را حفظ کند؛ او 20 بازی در لالیگا برای بارسا انجام داده و 15 گل زده است. این در شرایطی است که در این فصل کلا 31 بازی در همه رقابت ها برای بارسا کرده که در این مدت هم 27 بار دروازه رقبا را باز کرده است و این روزها هم فعلا چهارمین گلزن برتر اروپاست. این در شرایطی است که مسی دو ماه مصدوم بوده و فرصت بازی کردن را از دست داده است.

به نقل از رسانه های اسپانیایی موردی که این سران بارسا را به فکر فروش این ستاره آرژانتینی انداخته رقم فسخ قرارداد این بازیکن است که 250 میلیون یوور است. این مبلغ تقریبا دو برابر و نصف مبلغی است که گران قیمت ترین بازیکن دنیا را با آن جابجا کرده اند. بارسا اگر اجازه بدهد مسی این تیم را ترک کند می تواند ضمن شکستن این رکورد پول قابل توجهی به جیب بزند و با این پول چندین بازیکن سطح اول را به بارسا بیاورد.

پای من سیتی و پاری سن ژرمن در میان است

اگرچه در ابتدا تصور می شد که این مبلغ فسخ قرارداد باعث می شود باشگاهی به فکر خریدن مسی نباشد با این حال خبر می رسد که دوباشگاه متمول من سیتی و پاری سن ژرمن حتی به صورت رسمی به باشگاه بارسلونا اعلام کرده اند حاضر به پرداخت این مبلغ هستند. حالا بارسایی ها به صرافت افتاده اند که کدام گزینه را انتخاب کنند: خریدن سه یا 4 بازیکن فوق العاده دنیا یا داشتن مسی در ترکیب تیمشان.
طبقه بندی: اخبار مسی،  اخبار مسی در بارسلونا، 
برچسب ها: بارسلونا مسی را می فروشد !؟،  

  • لیونل مسی