تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - مذاکره مجدد بارسلونا با نایک
مسی
Download Toolbar
تاریخ : جمعه 23 اسفند 1392 | 10:58 | نویسنده : حسین لک
باشگاه بارسلونا قصد دارد با نایک قرارداد جدیدی امضا کند . قرارداد فعلی بارسلونا با این شرکت آمریکایی تا سال 2018 اعتبار دارد اما باشگاه تصمیم دارد تا مجدد با نایک مذاکره کند .

در حال حاظر نایک سالانه حدود 30 میلیون یورو به باشگاه میپردازد اما فروش بسیار بالای لباس های بارسلونا باعث شده است باشگاه به فکر قرارداد جدید با این شرکت بی افتد و قرارداد فعلی را تا 70 میلیون یورو افزایش دهد .

قراردادی که بی شباهت با قرارداد باشگاه منچستر یونایتد با نایک نیست . ارزش فسخ این قرارداد 100 میلیون یورو است . یعنی در صورتی که قبل از اتمام مهلت قرارداد در سال 2018 هر یک از طرفین قصد لغو قرارداد را داشته باشند میبایست 100 میلیون یورو پرداخت کنند . البته بارسلونا قصد ارتقاء قرارداد را دارد نه لغو کامل قرارداد .

تکمیلی : در خبری که مدتی پیش نیز ترجمه کرده بودیم در رابطه با قرارداد با نایک این نکته قابل ذکر است که در قرارداد فعلی نایک صفحه ای ویژه هواداران بارسلونا ایجاد کرده که به 5 زبان در دسترس است . در صورت خرید هواداران رسمی از این فروشگاه کلیه خریدها با 30 درصد تخفیف ارائه میشود . همچنین به موجب این قرارداد صفحه فروشگاه بارسلونا در سایت نایک به زبان کاتالانی نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت .
طبقه بندی: اخبار بارسلونا، 
برچسب ها: مذاکره مجدد بارسلونا با نایک،  

  • لیونل مسی