تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - توره:‌ مورینیو همیشه درباره همه حرف می‌زند/ سیتی مدعی قهرمانی نیست
مسی
Download Toolbar

بازیکن منچسترسیتی به رفتارهای سرمربی پرتغالی چلسی اعتراض کرد

ژوزه مورینیو مدام در حال وارد آوردن فشار به منچسترسیتی در لیگ برتر است و یحیی توره در این باره اظهار داشت:‌ من فکر می‌کنم مورینیو بیشتر از قبل حرف می‌زند شاید به خاطر اینکه رسانه‌های انگلیسی این طور دوست دارند.

او یک مربی است و باید کمی احترام بگذارد. او همیه درباره همه صحبت می‌کند و این راه درستی نیست. به همین دلیل بود که هروقت مورینیو اینجا بود، بارسلونا همیشه مادرید را شکست می‌داد.

وی در خصوص صحبت‌های مورینیو که سیتی را مدعی قهرمانی در لیگ برتر دانسته، گفت: هرگز این گونه نیست. چلسی 9 امتیاز بالاتر از ما است. سه بازی دیگر داریم اما ممکن است در هر سه بازی شکست بخوریم. از نظر من چلسی بخت اول قهرمانی است. بازیکن سیتی خاطرنشان کرد: چرا نباید در یک رقابت دیگر قهرمان شویم؟ تا کنون قهرمان یک جام شده‌ایم. نمی‌توانید این حرف را بزنید. فوتبال یک رقابت است و تنها یک تیم در هر رقابتی می‌تواند قهرمان شود. توره اضافه کرد: با وجود کسب یک جام نباید بگویید که ما شکست خورده‌ایم. اکنون می‌خواهیم جام‌های بیشتری به دست آوریم اما تیم‌ها برای شکست ما مصمم شده‌اند؛ بنابراین این کار همیشه سخت است. تیم‌ها مقابل ما بسیار باانگیزه هستند. باید بفهمید که ما ماشین نیستیم.
طبقه بندی: اخبار تیم های دیگر، 
برچسب ها: بازیکن منچسترسیتی به رفتارهای سرمربی پرتغالی چلسی اعتراض کرد،  

  • لیونل مسی