تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - تاریخ قرعه کشی و انجام دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مشخص شد
مسی
Download Toolbar

مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های باشگاهی در اروپا در 21 مارس مصادف با اول فروردین در خانه فوتبال اروپا در نیون سوییس برگزار خواهد شد.

به گزارش وبسایت یوفا، جیانی اینفانتیتو، دبیر کل، و جورجیو مارکتی، مدیر رقابت های یوفا، به همراه لوییس فیگو به عنوان سفیر بازی فینال در لیسبون پرتغال، در این مراسم حضور خواهند داشت.

قرعه کشی بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا هم از جانب سفیر بازی فینال در تورین ایتالیا، یعنی چیرو فرارا، برگزار خواهد شد.

این دور از قرعه کشی لیگ قهرمانان هیچ رده بندی و پیش شرطی ندارد و تیم های یک کشور هم می توانند به هم بخورند. دیدارهای این دور از لیگ قهرمانان در روزهای اول و دوم آوریل (12 و 13 فروردین 93) شروع و در روزهای 8 و 9 آوریل (19 و 20 فروردین) به اتمام خواهند رسید. این تاریخ ها برای لیگ اروپا هم 14 و 21 فروردین خواهد بود.

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا هم برای 11 آوریل، مصادف با 22 فروردین 93، برنامه ریزی شده است. گفتنی است صعود تیم های بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید، بارسلونا و پاریسن ژرمن به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، قطعی شده و بقیه تیم ها طی این هفته مشخص خواهند شد.


برچسب ها: تاریخ قرعه کشی و انجام دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مشخص شد،  

  • لیونل مسی