تبلیغات
سایت شخصی طرفداران مسی - کارلو آنچلوتی: بازی فردا به اندازه ال کلاسیکو مهم است
مسی
Download Toolbar

کارلو آنچلوتی پیش از بازی با مالاگا روبروی خبرنگاران نشست و در مورد موارد زیر صحبت کرد.

احتمال دست کم گرفتن حریف:

نیازی به نگرانی نیست من هیچ ترسی‌ ندارم. من به شخصیت بازیکنانم ایمان دارم. آنها می‌‌دانند که بازی با مالاگا به اندازه بازی هفته بعد مهم است. هیچ دست کم گرفتنی وجود ندارد. تیم به خوبی‌ تمرین می‌‌کند.

جایگزین آربلوا:

جای خالی‌ آربلوا احساس خواهد شد. صحبت‌ها و طرز رفتارش هم همینطور. به همان اندازه که نبود خدیرا احساس شد. این هفته با ناچو در مورد قرار گرفتن در سمت راست کار کرده ایم و وی پتانسیل انجام کار را دارد. سرجیو راموس هم قبلاً آنجا بازی کرده است که آخرین گزینه خواهد بود.

مالاگا:

باید کاملا آماده باشیم زیرا در چند هفته اخیر بسیار خوب کار کرده اند. بازیکنان می‌‌دانند که لیگ تا آخرین هفته مهم خواهد بود.

ایسکو:

باید بازیکنان را برای بازی در پست‌های مختلف آماده کنیم. این نقش متفاوت تر از حضور در میانه زمین است. باید کمی‌ بیشتر از قبل در عقب بازی کند. با وی در مورد اینکه نقشش به نقش سیدورف بسیار نزدیک است، صحبت کرده ام. وی مقایسه شدن با سیدورف را دوست داشت. ایسکو با بودن در آن پست به تیم کمک می‌‌کند. دی ماریا قبلاً آنجا بازی نکرده بود و تنها در آرژانتین در آنجا قرار گرفته بود اما به خوبی‌ با پست جدیدش کنار آمد.

فرمول بردن:

جدیت زیادی برای برد نیاز است. باید به اندازه بازی با لوانته جدی باشیم.

حواس پرتی‌ها و صحبت‌های زود هنگام در مورد ال کلاسیکو:

آسان است. ما در مورد ال کلاسیکو صحبت نمی‌‌کنیم. تنها و تنها به مالاگا و شالکه فکر می‌‌کنیم. هیچ مشکلی‌ از این بابت نداریم.

حضور مداوم خسه:

هر روز با وی صحبت می‌‌کنم. جایگاه خود را می‌‌داند و این صحبت‌ها به وی کمک می‌‌کند که به همین روند ادامه بدهد. نمی‌‌داند که چقدر طول خواهد کشید تا بازی کند. وی هنوز چیزی از ما نخواسته است. من به بازیکنان گفتم که باید مراقب باشند زیرا هر دقیقه از بازی برای کّل فصل مهم است. آنها به خوبی‌ قضیه را درک کردند و آماده بازی هستند.

دی ماریا:

می‌ دانم که چه گفته است. اگر گفته که نمی‌‌خواد در دیدار با مالاگا بازی کند، من را سوپرایز خواهد کرد زیرا بازی با مالاگا بسیار مهم است. من بهترین تیمم را انتخاب خواهم کرد بدون فکر کردن در مورد کارت ها. می‌‌دانم که چه کسی‌ بازی می‌‌کند.

فشار ها:

سرنوشت در دستان خودمان است و ما باید به خوبی‌ از پس آن بر بیاییم. ما مزیت‌هایی‌ نسبت به بارسا و اتلتیکو داریم اما ما باید مراقب نتایج دیگران هم باشیم. فلسفه خوبی‌ برای ادامه بازی‌ها داریم.

صعود پاریسن ژرمن به مرحله بعد:

با بازیکنان زیادی از آن تیم رابطه خوبی‌ دارم و خاطرات خوبی‌ را با هم رقم زدیم. بازی با آنها خاص خواهد بود. تیم قدرتمندی هستند. همه تیم‌ها قوی هستند.
طبقه بندی: اخبار تیم های دیگر، 
برچسب ها: کارلو آنچلوتی، کارلو آنچلوتی: بازی فردا به اندازه ال کلاسیکو مهم است،  

  • لیونل مسی